Moji milí,

v této kategorii najdete nádherné žebrované produkty. Kolekce jsme připravili přesně pro ty z vás, kteří milují jednoduché a perfektně padnoucí kousky. Všechny žebrované látky pocházejí z evropské pletárny a mají nejvyšší certifikaci GOTS stejně jako certifikát Oeko Tex pro děti do 3 let. 

Žebrované produkty jsou ve vyšší gramáži. Legínky skvěle izolují od země. Dupačky si zamilujete hlavně pro malá miminka. Jsou perfektní pro první měsíce života.

 

Jak objednat?

Produkty máme v menším počtu skladem. Píšete si ale o velikosti větší nebo více kusů a proto jsme pro vás dnes vymysleli otevření objednávek na ušití. Doba dodání tak bude 3-4 týdny. Ale budeme rychlejší! Raději však tento časový polštář berte na vědomí. Stát se může lecos a může nám covidem onemocnět celá dílna..:-)

  • Všechny velikosti odpovídají našim velikostem kalhot. Délka nohavice dupaček je oproti legínám delší o 3 cm.
  • Všechny produkty jsou maximálně elastické.
  • Pokud budete objednávat skladové kusy a kusy na objednávku, zašleme vám objednávku až budeme mít hotovy produkty na objednávku. Pokud chcete skladové kusy dříve, objednejte je prosím zvlášť.
  • Skladové kusy můžeme přidat do vašeho balíčku z prvího otevření kolekce v prosinci. Ty máme nyní na balení. V tom případě zvolte dopravu - Sloučit s Prosicovou objednávkou. Nelze slučovat s objednávkami ze začátku ledna.