Hledáme právě Tebe / střihačka v textilní výrobě Prostějov

Moji milí,

 

rádi bychom rozšířili náš stávající tým o dvě ženy na zkrácený úvazek. Pokud nás trochu znáte a sledujte, možná víte, co pozice střihačka v textilní dílně - v naší dílně - obnáší.

Ale pro jistotu vám pracovní náplň přiblížím.

 

                        128_1

 

Co bude vaší náplní práce?

Abych nepopsala pracovní náplň příliš stroze, zkusím to vzít spíše tak, jakobyste se mnou už v dílně dávno pracovali. 

"Ráno si v dílně sedneme, u šálku čaje naplánujeme dnešní práci a rozdělíme si střihové seznamy. Každý seznam obsahuje kompletní seznam objednávek pro naše nejmilejší zákazníky a proto je důležité mít vše dobře seřazené, aby každý dostal přesně to, co si přeje a na nikoho nebylo zapomenuto nebo nic nebylo popleteno.

 

Dopolední práce bude u stolu. Každá z nás vytahuje podle svého střihového seznamu postupně role látek a řezacím nožem na látky vykrajuje podle šablon přesné kusy oblečení, které pak skládáme do bedýnek podle velikostí tak, aby bylo zase vše připraveno pro šití.

Když máme nastříhané všechny hlavní části, dokončujeme barevné náplety a kompletujeme všechny kusy oděvu tak, aby byly v pořádku a připraveny k šití.

 

Chystáme práci k šití, kontolujeme seznamy, vychystáme si další práci na druhý den. "

 

                                                   128_1

Koho hledáme?

Tak a tohle se hrozně těžko píše a vím, že personalista ze mne nikdy nebude, ale zkusím to. Hledám zaměstnankyni, která má otevřenou mysl a dokáže se zamilovat do práce, která ji bude naplňovat a bavit. Člověka, který nelže a když se mu něco děje, mluví pravdu a nebojí se požádat o pomoc nebo radu. Hledám ženu, která je pečlivá, starostlivá a má vztah k organizaci.

Nemusí umět řezat látky. Nemusí být rychlá jako já - to není nikdo, že:-)? Musí být ale spolehlivá, nesnažit se práci si zbytečně prodlužovat a dodržovat postupy.

Nemusí umět vlastně nic ve výrobě oděvů. Když bude mít otevřenou mysl, bude jednička a budeme ji mít moc rádi a respektovat ji.

A taky si ji samozřejmě naučíme, co je třeba.

 

                                      128_1

Detaily?

 

Kde?  Nová dílna v Prostějově - místo upřesníme

Kdy? Nástup po dohodě březen 2021

Mzda? 110 Kč/čistá mzda na hodinu nástupní plat

Jak často? 6 hodin denně standartní pracovní týden, můžeme se domluvit na jiné rozložení pracovních hodin během týdne i na počtu hodin

 

 

Líbí se vám nabídka? 

Napište nám prosím svůj motivační dopis na náš e-mail info@sibabi.cz a do hlavičky uveďte "práce v dílně, střihačka"

 

Helena a Luky