Začněme s proč

Žijeme ve světě, kde je bída a chudoba na každém kroku. Ale  přesto jsme štastní, protože vidíme světlo a krásu i v tom, co jiní považují za ohavné, nepěkné, ošklivé nebo pobuřující. Jsme tu, abychom ukázali vám a vašim dětem kousek z toho třpitivého světa pohádek, který má babi ve své nemocné hlavě a vypráví je svým vnučkám při hrách.

Umožnili vašim dětem plnit si pohádková přání, kde se lidé stávají zvířátky a naopak. Milujeme to, co děláme a rádi vás budeme provázet na cestě poznání a ochoty vidět to krásné v každém z nás.

šibabi

zakladatelka projektu Helena

jen to nejlepší

Vybíráme si

Milujeme svoji práci a vybíráme ty nejlepší a nejpříjemnější materiály. Věříme, že kvalitu s zaslouží nejen citlivá pokožka dítěte. protože sami oblékáme děti se sklony k ekzémům, ale také i peněženka rodiče.

Co je kvalitní a dlouhotrvající, to ve výsledku stojí méně.

Naše střihy promýšlíme tak, aby vydržely co nejdéle a dítě z nich tak rychle nevyrostlo.

Oh, jen ruční práce…

Od návrhu střihu, po stříhání látek, stehování, šití, zapošívání, konečnou úpravu, žehlení. Vše je ruční práce. Věříme, že ve světě, kde je vše online, jen jako, rychlé a nehmatatelné, má ruční práce svoji hodnotu a jako taková je přetrvávající.

Mnozí se nás ptají, proč není naše tvorba dostupnější. Odpovídám vždy stejně. Naše tvorba je dostupná naprosto všem. Každý může svému dítěti dopřát kousek pohádky, třpytivé záře v dětských očích.

Co milují naši zákazníci?

Nejoblíbenější kousky

Tepláčky Sofi, turky nebo rostoucí turky

Se zvířátky

Zhmotňujeme dětský svět